Služby, které zvládneme

 

OPRAVA KAROSERIE V AUTOSERVISU RYCHLÍK

V Autoservisu Rychlík opravíme karoserii vašeho auta do původního stavu – spolehněte se na profesionální přístup a práci v našem Autoservisu Rychlík – Vždy víme, co děláme.

Bourali jste, stali jste se obětí vandalství, nebo máte prostě někde promáčknuté dveře či jiné problémy s karosérií?  Zavolejte nebo napište do našeho Autoservisu Rychlík, u nás se vašemu automobilu bude věnovat zkušený specialista autoklempíř!

 

VYHOVÍME VÁM JAK S ČÁSTEČNOU TAK S CELOU RENOVACÍ VETERÁNA

S renovací historických vozidel má Autoservis Rychlík na Praze 6 dlouholeté zkušenosti. Veškeré karosářské práce, opravy a repasování různých dílů, ale také kompletní renovace motorů, převodovek, podvozku atd.

Dále provádíme profesionální čalounění vašeho vozu, pískování poničených částí a jejich lakování, chromování, zinkování apod. Samozřejmostí je u nás záruka na námi odvedenou práci.

Máte v garáži starého veterána a nevíte co s ním? Neváhejte nás kontaktovat a v Autoservisu Rychlík, Vám řekneme, kolik by stála renovace a na jakou hodnotu stoupne Váš dědeček automobil na ceně, po naší renovaci.

 

AUTOSERVIS RYCHLÍK POSKYTUJE OSOBNÍM I UŽITKOVÝM VOZŮM KOMPLETNÍ PÉČI

Nabízíme nejen profesionální technické zázemí autorizovaných servisů, ale také individuální přístup a výhodné ceny.

Přijeďte se svým automobilem do našeho autoservisu rychlík sídlící na Praze 6. více na stránkách www.autoservisrychlik.cz

Našim cílem je vždy zajistit špičkový servis ke spokojenosti každého zákazníka.

Pracujeme s vozy všech typů a značek. Naší specializací jsou pak vozy značky Škoda, Ford, VW, BMW, Volvo, Peugeot, Citroen a Mercedes. Dále nabízíme možnost přezutí pneumatik, servis a plnění klimatizací, autodiagnostiku, montáž tažných zařízení, autorádií, handsfree sad, parkovacích senzorů.

Přijeďte se svým automobilem do našeho autoservisu rychlík sídlící na Praze 6. více na stránkách www.autoservisrychlik.cz

Dodáváme kvalitní náhradní díly a disponujeme moderní technikou.
Jsme schopni za Vás vyřešit i ostatní závady.

Zajistíme odtah nepojízdného vozu a zapůjčení náhradního vozu během oprav.
S firemními zákazníky sjednáváme individuální podmínky pro servisování vozidel, které nemusí obsahovat pouze různé formy slev,ale i další výhody, například stejné podmínky pro firemní vozidla i soukromá vozidla zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků.

PNEUSERVIS Rychlík

Provádíme veškeré služby spojené se sezónním přezutím. Opravami defektů, vyvážení pneumatik, mytí disků, přezutí celého vozu ve výhodných cenách.